به روز رسانی GTA Online یک حالت چند نفره جدید برای علاقه مندان به ارمغان می آورد

[ad_1]

هم رسان: کسی نمی داند راک استار در چه زمانی موفق به انتشار Grand Theft Auto VI خواهد شد. این شرکت بازی کنان را با نسخه GTA Online که بخشی از Grand Theft Auto V است سرگرم کرده و ممکن است آخرین به روزرسانی موردی باشد که بازی کنان از دیدن آن کاملاً به وجد بیایند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو،راک استار اخیراً از یک به روزرسانی برای GTA Online خبر داده که یک حالت چند نفره جدید در این بازی معرفی خواهد کرد. بنا به گفته راک استار، در این بازی در دل تاریکی شب به دشمنان خود تیراندازی می کنید تا بتوانید باند قاچاقچیان را در Dawn Raid که جدیدترین حالت اضافه شده به GTA Online است، شناسایی کنید. دو گروه متشکل از 6 چتر نجات در منطقه جنگی فرود می آیند تا فرستنده مخفی شده در یک بسته را پیدا کنند. وظیفه شما یافتن این بسته و انتقال آن به منطقه تخلیه است.»

علاوه بر این حالت چندنفره، راک استار در این بازی یک ابرخودرو در قالب Dewbauchee Vagner، همچنین امتیازات ویژه مانند مسابقه Independence Day، اهداف داخل بازی، و لباس های جدید برای نشان دادن میهن پرستی دیده می شود. این به روزرسانی در حال حاضر موجود است و در صورتی که هنوز بازی خود را به روز نکرده اید، همین حالا زمان خوبی برای این کار است.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *