اتومبیل Aston Martin Vulcan AMR Pro معرفی شد

[ad_1]

هم رسان: Aston Martin نسخه ای از اتومبیل Vulcan با نام Vulcan AMR Pro معرفی کرده که حتی نسبت به مدل های قبلی تند و تیزتر است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، تنها 24 دستگاه از خودروی ولکان ساخته شده و شرکت استون دیگر این خودرو را تولید نمی کند. می توان به کمک بسته عملکردی جدید AMR، این خودروهای اصلی را به نسخه Vulcan AMR Pro تغییر شکل داد.

پیشرفت های آیرودینامیکی خودروی Vulcan AMR Pro شامل پنل های خمیده ای است که به بالای قوس چرخ های جلو افزوده شده تا هوای پر فشار را خارج کند و نیروی برآر آیرودینامیکی را کاهش دهد. یک جفت باله متحرک به طرفین دماغه اضافه شده است، همچنین اسپیلتر بزرگ جلویی دارای پره های چرخانی است که برای بهبود عملکرد فرمان در زیر آن تعبیه شده است. وزن این خودرو به دلیل بهینه سازی های انجام شده در فیبر کربن و شکل هسته که وزن پوشش موتور را تا 5 کیلوگرم کاهش می دهد، تا حد قابل توجهی کاهش یافته است.

تغییرات ایجاد شده در قسمت عقب خودرو نیز به همین اندازه و حتی بیشتر قابل ملاحظه است زیرا یک باله بزرگ به پشت آن اضافه شده است. این باله به جای یک سطح، از یک طراحی دو سطحی برخوردار است. قطعه اصلی این باله بزرگ عقبی دارای یک فلپ Gurney’ 20 میلی متری است که یک نگهدارنده ساده اما مؤثر در لبه فرار باله است و با صفحه های انتهایی چاک دار تکمیل شده که دارای فلپ های Gurney 15 میلی متری دیگری است تا مقدار نیروی رو به پایین یا همان downforce را افزایش دهد.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *